„Pociąg, którego nie da się zatrzymać”

Kolejny dzień zmagań, kolejne dzień świetnej zabawy, kolejny dzień zwycięstw. Dnia 30.04 odbyły się trzy spotkania naszej drużyny w turnieju Deichmann w Krakowie. Chilijska drużyna ze Swoszowic kolejny raz pokazała świetną piłkę, której uwieńczeniem były trzy spektakularne zwycięstwa.  Pociąg w postaci naszych chłopców jest już tak mocno rozpędzony, że mija kolejne stacje w postaci Jamajki, Hondurasu i Albanii pobijając rekordy prędkości.  Rekord prędkości, to oczywiście metafora wysokiej wygranej jakiej dokonali nasi Chłopcy w meczu z Jamajką.

W pierwszym meczu z drużyną z Jamajki, nasza drużyna wygrała, aż 18-0 i jest to rekord strzelonych bramek w całej historii turnieju Deichmanna. Patrząc przez pryzmat długości trwania meczu, chłopcy strzelali bramkę prawie co minutę. Taki wysoki wynik i pewność w swoje umiejętności, pozwolił chłopcom w drugim spotkaniu tego dnia, potrenować rozwiązania taktyczne, skromnie wygrywając z drużyną Hondurasu 4-1. Chłopcy przez cały mecz kontrolowali to co się dzieje na boisku i mimo niskiej wygranej nie pozwolili rywalowi na zbyt wiele.

W trzecim spotkaniu tego dnia „pociąg z Chile”wręcz rozjechał Albanię, pewnie wygrywając 9-1. Chłopcy pokazali w tym meczu parę bardzo ładnych akcji, które mogłyby spokojnie zostać reklamą tego turnieju. Kilka akcji jakie skonstruowali, były wręcz książkowe i nie poprawiłby ich nawet najlepszy trener na Świecie.  Ten dzień pokazał, że „Nasz Pociąg” będzie pędził z zawrotną prędkością i na dzień dzisiejszy nie ma hamulca, który mógłby go zatrzymać. Trener Chile zawsze się zastawiał, co czuje trener takich „samograjów” jak Real Madryt czy Barcelona. Teraz już wie, bo stoi przy sterach najszybszego Pociągu w turnieju Deichmann:-). W „Naszym Pociągu” jadą też wspaniale dopingujący rodzice, zastępcy trenera, oraz niezastąpiony kierownik drużyny:). Tak wybuchowa mieszanka daje moc, która pozwala chłopcom wygrywać efektywnie i efektownie.

ze sportowym pozdrowieniem MZ

deich4 deich3 deich2 deich1