Tak bawiliśmy się na zakończenie sezonu 2016/17

Zgodnie z planem – w sobotę 24/06/17 na boisku klubowym odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego 2016/17. Impreza odbyła się pod patronatem Małopolskiego Zrzeszenia LZS oraz Gminy Kraków (projekt „WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ 2017”). W ramach zabawy odbyły się mini turnieje piłki nożnej dla poszczególnych grup wiekowych, do dyspozycji był sportowy tor przeszkód, rodzice mogli sprawdzić się w piłkarskim „Turbokozaku”.

Na spragnionych i głodnych czekał grill z pysznymi kiełbaskami i karczkiem (zasługa naszego gospodarza obiektu – Andrzeja Kozery oraz trenera Grześka), stoisko z napojami chłodzącymi, lodami, kawą, herbatą oraz przeróżnymi ciastami. Atrakcją była również licytacja podpisanej treningowej koszulki naszego reprezentanta – Krzysztofa Mączyńskiego (któremu gorąco dziękujemy)

Po zakończeniu każdego miniturnieju młodzi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary oraz wraz z rodzicami zapozowali do pamiątkowych zdjęć. Humory dopisywały wszystkich uczestnikom, pogoda również stanęła na wysokości zadania – słowem kolejna impreza na Krakusie udała się znakomicie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wakacje z piłką 2017