Zwycięska passa trwa nadal…

W sobotę 03/06/2017 drużyna seniorów podejmowała u siebie zespół Zwierzynieckiego. Drużyna przyjezdnych zajmowała przed tym spotkaniem 6 miejsce w tabeli mając zgromadzonych dwa razy więcej punktów od nas. My wciąż niepewni co do utrzymania się w klasie A, ale podbudowani dwoma zwycięstwami z rzędu musieliśmy grac znów o pełna pulę. Tak więc zapowiadało się ciężkie spotkanie – żaden tam „mecz przyjaźni”…

Zwierzyniecki postawił swoje warunki – początek meczu pokazał, że nie będą odpuszczać spotkania. Zagrali twardo, wręcz czasami brutalnie o czym przekonał się Zbyszek Biłka zaraz na początku spotkania. Po mocnym wejściu napastnika Zwierzynieckiego zmuszony był po kilkunastu minutach opuścić plac gry.

Mecz był bardzo wyrównany, walka toczyła się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie stworzyła sobie widocznej przewagi. Wydawało się więc, że będzie to takie typowe spotkanie „walki” kiedy Zwierzyniecki zdobył bramkę na 1:0. Podrażniony Krakus odpowiedział po paru minutach i mieliśmy remis 1:1. W drugiej połowie bramkę na wagę trzech punktów strzelił Michał Dzięgiel i mogliśmy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa, które przybliża nas do utrzymania się w klasie A. Przed nami jeszcze 2 kolejki, oby były tak samo pozytywne.

Senior: Krakus- Zwierzyniecki