Halowe Mistrzostwa Krakowa – Żaki Starsze

Wczesnym rankiem w niedzielę 3 marca chłopcy wchodzący w skład drużyny Krakusa Swoszowice przystąpili do ostatniej fazy rozgrywek w grupie D, w Halowych Mistrzostwach Krakowa, w kategorii Żaków Starszych. W pierwszym meczu, w pechowych okolicznościach, musieliśmy uznać wyższość drużyny KS Borek Kraków, której ulegliśmy 2 do 0. Potem już było tylko lepiej. Najpierw po dobrej grze pokonujemy 2 do 0 drużynę LKS Zieleniczanka. Obie bramki strzelił Franek Szmigiel. W ostatnim meczu, mimo dużej przewagi chłopcy skromnie wygrali 1 do 0 z zespołem KS Kolejarz Prokocim Kraków. Ponownie na listę strzelców wpisał się Franek Szmigiel.
W skład Krakusa Swoszowice w tym dniu wchodzili:
Karol Tomczyk, Bronek Szwed, Franek Szmigiel, Franek Hurlak, Kamil Jop, Przemek Bombała, Szymon Litewka, Filip Papierz, Bartek Bombała, Dawid Dziubka, Jerzy Kasprowicz.
Ligę halową 2018/2019 zakończyliśmy z dorobkiem 5 zwycięstw, 1 porażki i jednego remisu, strzelając we wszystkich meczach 16 bramek, tracąc tylko 4. Jesteśmy pewni, że mecze dostarczyły naszym zawodnikom wielu nowych doświadczeń, które zaowocują coraz lepszą grą w dalszej przygodzie piłkarskiej.