REJESTRACJA ZAWODNIKÓW WLKS KRAKUS

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW WLKS KRAKUS

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o przystąpieniu klubu WLKS Krakus do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci i młodzieży. Fundamentalnym założeniem Programu jest podniesienie oraz ujednolicenie poziomu szkoleniowego.

Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Więcej o Programie: www.laczynaspilka.pl/certyfikacja
Jednym z wymogów, nałożonych przez Polski Związek Piłki Nożnej, jest rejestracja wszystkich zawodników poprzez portal www.laczynaspilka.pl

W związku z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (RODO), rejestracji może dokonać wyłącznie sam zawodnik lub, w przypadku osoby małoletniej, prawny opiekun.

Niniejszym zwracamy się do Państwa z prośbą o samodzielne rejestrowanie swoich podopiecznych.

Proces rejestracji trwa kilka minut. Oprócz danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL) oraz kontaktowych (nr telefonu, e-mail), niezbędne będzie również posiadanie zdjęcia profilowego zawodnika. Zdjęcie może być zrobione telefonem.

Termin rejestrowania zawodników upływa w dniu 31.08.2019.

INSTRUKCJA REJESTRACJI ZAWODNIKA „KROK PO KROKU”:

http://pilka.wlkskrakus.pl/wp-content/uploads/2019/07/rejestracja-zawodnika.pdf

lub https://megawrzuta.pl/…/10b068e641fff57eab2ed72ccb36ee6a.ht…

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Administratorem (trener Bartosz Spólnik): 667-699-566.