TRENING W DOMU – kolejne zadania

Witamy Naszych klubowiczów 🙂
Bajka nie tylko dla najmłodszych ale i najstarszych! Dlaczego? Film animowany wyprodukowany przy współpracy Disney Pictures i Pixar’a jest podręcznikiem do psychologii w pigułce, a właściwie słodkim syropie Podczas jego powstawania wszystkie pomysły konsultowane były z psychologami i ekspertami światowej sławy.
Proponowane zadania do filmu:

EMOCJE I ROZWÓJ: Główna bohaterka Riley trafiając do nowej szkoły musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zmianami w swoim beztroskim dotychczas życiu. Zapisz jakie pięć podstawowych emocji towarzyszy jej w tym czasie? Czy pamiętasz w jakiej kolejności pojawiały się w jej życiu? Które emocje były jako pierwsze?

⚽️DOM i RODZINA: W jaki sposób relacje rodzinne i zmiany jakie w niej zachodzą mają wpływ na zmiany w osobowości Riley? Co dzieje się w tym czasie z jej pamięcią i wspomnieniami?

💪FUNDAMENTY I MOTYWACJA: Hokej oraz sport jest jednym z „fundamentów” Riley. Zastanów się czym jest ten fundament oraz w którym momencie dochodzi do jego załamania? Jaki ma to związek z motywacją Riley do sportu?

🏆EMOCJE I WSPARCIE: W jednej z ostatnich scen Riley nie trafia w decydującym momencie meczu. Jej zespół „Orzełki” tym samym przegrywa ważne spotkanie. Czy smutek przeżywany przez bohaterkę przynosi mimo wszystko jakieś pozytywne efekty? Jakie motto płynie z filmu na temat emocji?

no i najważniejsze link do filmu:

https://www.cda.pl/video/343850860