Rozpoczęcie sezonu Żaków

Żaki Krakusa z grupy czerwonej i zielonej zainaugurowały w minioną sobotę sezon piłkarski 2021/2022 wspólnym treningiem, w formie turnieju wewnętrznego. W tym dniu wyniki były nieistotne, najważniejsza była chęć gry i dobra sportowa zabawa. To również dobre przetarcie przed zbliżającymi się rozgrywkami jesiennymi, które już rozpoczynają się za tydzień. Pozdrawiamy i zapraszamy na treningi w najbliższych dniach.
Żaki grupa zielona Krakusa Swoszowice zainaugurowały w sobotę sezon jesienny. Zespół złożony całkowicie z chłopców urodzonych w roczniku 2014/2015 bardzo udanie rozpoczął swoje rozgrywki. W pierwszym meczu chłopcy pokonali wysoko drużynę Garbarni. W drugim meczu grając z gospodarzem Victorią Kraków było już nieco trudniej, ale i ten mecz dzięki swojej determinacji i woli walki przechylili na swoją korzyść. Każda strzelona przez nas bramka to eksplozja radości i mega cieszynki. Ważne w tym wieku pozytywne emocje towarzyszyły młodym zawodnikom przez cały czas gry. W turnieju zagrali:
Swoboda Franek, Stachura Wiktor, Buszta Iwo, Gniadek Aleksander, Kindlik Jurek, Rakowski Eryk, Nosal Antoni, Wrzecion Andrzej, Wróbel Kacper.
Żaki czerwone natomiast wypełniając lukę po niestawieniu się innych zespołów na turniej, rozegrały w ramach dodatkowego treningu grę wewnętrzną.
Fot. D. Dębski